Kurumsal

2003 yılından beri büyük bir zevkle standart ve special kumaşları reaktif, pigment, antik, oil dye, dip dye, tea dye, tablet ve asit yıkama gibi işlemlerden geçirerek, erkek, bayan ve çocuk dış giyimine göz alıcı ürünler kazandırıyoruz. Ofisleri, imalat bölümlerini ve parça baskı birimlerini içeren 3000 metre kare büyüklüğündeki çalışma alanımızda casual, fashion ve spor ürünlere yoğunlaşarak, tüm çeşitlerdeki örme kumaşlardan harikalar yaratıyoruz.

Her geçen gün artan tecrübemiz sayesinde mükemmeliyetçi ruhumuzla imal ettiğimiz ürünlerin yüzde 95’ini ihraç ederken, yüzde 5’ini Türkiye’deki markalara açıyoruz. Müşteri koleksiyonları ve kendi seçimlerimizden koleksiyonlarla sürekli güncellenen showroom’larımızda, hayal dünyanız kadar geniş ve bir o kadar da renkli bir ürün yelpazesi saklıyoruz.
Koleksiyonlarımızın olağanüstü güzelliğinin tadını çıkarmaya ne dersiniz?
image On yıldan fazladır çalışkan ve azimli ekibimizle hep birlikte her türlü yıkamalı ve parça boyalı t-shirt, polo, atlet, s-shirt, bluz, pantolon, şort, tayt, etek, elbise, pijama takımları ve gecelikler üretiyoruz. Bu ürünleri İngiltere, İtalya, Fransa, Danimarka, İspanya, Polonya ve yakında bu listeye katılacak birçok farklı ülkeye ihraç ederken, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyoruz. Kusursuz üretim kalitemiz, uzman kadromuz ve sosyal sorumluluk bilincimizle de pazardaki payımızı her geçen gün müşterilerimize sunduğumuz üstün kalite hizmet ile artırıyoruz.
Bu güne kadarki sayısız başarımızı, kurumsal, profesyonel, yasal ve etik kurallarla tam bir uyum içerisinde, sıfır hata prensibi ile, kaliteli, sınır tanımayan bir hizmet ağı oluşturarak, yerli ve yabancı müşterilerimizin güvenini kazanabilecek örnek bir grup olabilmeyi görev edinmeye borçluyuz. Bu görevimizi yerine getirmek için belirlediğimiz görüşümüz, bize, kaliteye ve sürekli gelişmeye odaklı yöneticilerimizle, sahasında uzman, güncel teknolojiyi kullanan, müşteri memnuniyetini ve güvenini garanti eden hizmetler bütününü son alıcıya ulaştırarak hep tercih edilen olma özelliğini kazandırıyor. Hiçbir zaman taviz vermek istemeyeceğimiz ilkelerimizin arasında, kalite, şeffaflık, ekonomiklik, doğru danışmanlık, ürün-hizmet ve fiyat dengesi, işlevsellik, müşteri memnuniyeti, cevap verebilirlik ve sürekli iyileştirme bulunmaktadır.
“Müşterilerimizi memnun görmek, bizim için en tatlı mutluluktur. Kalifiye ekibimiz bu mutluluğu daima yaşamak için kendini geliştirmekte sınır tanımamaktadır.”